Barilla Lumachine Gr 500


Makaronat Barilla Lumachine n.72 e kane origjinen ne Italine Veriore dhe Qendrore ku perdoren me se shumti per pergatitjen e supave. Ato kombinohen mjaft mire me salca te ndryshme si : salce domate, salce me baze produkte qumeshti ( gjalpi ose djathi), me mish ose perime . Perberesit: grure semola, miell gruri i bute , vitamina/minerale: vitamina B3, hekur, vitamine B1, vitamine B2, acid folik. Te pershtatshme per personat vegjetarian dhe atyre alergjik ndaj: laktozes, peshkut dhe kikirikut. Kane nje indeks te ulet te Glicemines duke iu dhene ndjesine e ngopjes per nje kohe te gjate.
  • Kategoria: Makarona
  • Disponueshmeria: Ka Gjendje

Llojet:


Cmimi: 109 Lek


Data e parashikuar e dorezimit te porosise tuaj eshte 13.07.2020.