Barilla Spaghetti Nr.3 500Gr


Barilla Spageti n.3 jane nder format me popullore ne Itali. Ato shoqerohen me salce domatesh , me ose pa mish , me salca me baze beshku ose vaj ulliri.Barilla Spageti n.3 jane nje burim i pasur energjie.Perberesit: grure semola, miell gruri i bute , vitamina/minerale: vitamina B3, hekur, vitamine B1, vitamine B2, acid folik. Te pershtatshme per personat vegjetarian dhe atyre alergjik ndaj: laktozes, peshkut dhe kikirikut. Kane nje indeks te ulet te Glicemines duke iu dhene ndjesine e ngopjes per nje kohe te gjate.Permban Gluten dhe mund te permbaje gjurme te vezes
  • Kategoria: Makarona
  • Disponueshmeria: Ka Gjendje

Llojet:


Cmimi: 109 Lek


Data e parashikuar e dorezimit te porosise tuaj eshte 13.07.2020.