Barilla Bavette n.13 Gr 500


Makaronat Bavette n.13 jane te pergatitur nga perberes jo OMGJ. Hollesia e petes se makarones te lejon ta gatuash me salca te ndryshme. Mund ta provoni me salce domate, salce me baze produktet e qumeshtit , vaj ulliri,, me prodhime deti , mish ose djath..Perberesit: grure semola, miell gruri i bute , vitamina/minerale: vitamina B3, hekur, vitamine B1, vitamine B2, acid folik. Te pershtatshme per personat vegjetarian dhe atyre alergjik ndaj: laktozes, peshkut dhe kikirikut. Kane nje indeks te ulet te Glicemines duke iu dhene ndjesine e ngopjes per nje kohe te gjate. Jane gjithashtu nje burim i pasur energjie.
  • Kategoria: Makarona
  • Disponueshmeria: Ka Gjendje

Llojet:


Cmimi: 109 Lek


Data e parashikuar e dorezimit te porosise tuaj eshte 13.07.2020.