Barilla Pennette Rigate n 72 Gr 500


Makaronat Barilla Pennette Rigate jane nder format me te pelqyera sepse diametri i madh dhe tehet e vecanta i ben ato perfekte per mbajtjen e salces ne te gjithe siperfaqen si jashte ashtu dhe brenda.Provojini me salca te ndryshme si : salce domate , salce kremoze kerpudhash, mish ose jo , djath etj. Ato perdoren edhe per casserole ( pasta ne furre).Perberesit: grure semola, miell gruri i bute , vitamina/minerale: vitamina B3, hekur, vitamine B1, vitamine B2, acid folik. Te pershtatshme per personat vegjetarian dhe atyre alergjik ndaj: laktozes, peshkut dhe kikirikut. Kane nje indeks te ulet te Glicemines duke iu dhene ndjesine e ngopjes per nje kohe te gjate. Jane gjithashtu nje burim i pasur energjie.
  • Kategoria: Makarona
  • Disponueshmeria: Ka Gjendje

Llojet:


Cmimi: 109 Lek


Data e parashikuar e dorezimit te porosise tuaj eshte 13.07.2020.